Informace o průběhu stavby cyklostezkyV současné době dochází na stavbě cyklostezky k odtěžování nánosů písku a bahna. Práce na cyklostezce probíhají dle plánovaného harmonogramu. Žádáme občany, kteří jezdí po silnici III/1043 aby dávali pozor na vyjíždějící nákladní vozidla ze stavby.

 

 


Komentáře

Přidat komentář
 • 10. 7. 2014 12:26
  Velek
  Plánek

  Nemohu nikde najít nějaký plánek situace. Kde budou nájezdy a výjezdy na/ze stezky a kde se bude popř. křížit s komunikací III/1043. Můžete něco takového zveřejnit či dát odkaz ?


 • 10. 7. 2014 14:55
  Pavel Zděnek
  Nájezdy na cyklostezku

  Dobrý den,
  naše část cyklostezky bude navazovat na Pražskou na konci Jarova. Při cestě od Zbraslavského mostu bude možné jet na konci Jarova rovně na Vrané nebo doleva na Ohrobec.
  Ve Vraném bude cyklostezka končit u přívozu a tam se zatím bude napojovat na komunikaci III/1043.
  Sjezdy pod Homolí budou zachovány pro potřeby Povodí.
  Trasa cyklostezky by se mimo přívozu neměla s komunikací křížit.


 • 10. 7. 2014 17:41
  Andula M.
  zákaz cyklistů

  Dobrý den, zajímalo by mě, zda po bude po otevření cyklostezky zakázán vjezd cyklistů a bruslařů na silnici. Děkuji


 • 10. 7. 2014 18:26
  pavel
  zakaz

  take se ptam zda bude zakazan vjezd cyklistu, bruslařu kolobežkaru na silnici dekuji snad uz nekdo odpoví


 • 11. 7. 2014 8:51
  Pavel Zděnek
  Zákaz

  Dobrý den,
  umístění značky zákaz vjezdu bruslařů na komunikaci III/1043, který je u nádraží Zbraslav inicioval OU Vrané.
  Po uvedení cyklostezky do provozu navrhneme změnu dopravního značení, takže věřím že Policie ČR požadované dopravní značení odsouhlasí.


 • 11. 7. 2014 9:29
  pavlik
  Re: Zákaz

  dekuji take doufam


 • 16. 7. 2014 16:38
  MIchal Hlaváček
  Zákaz cyklistů

  Dobrý den, chtěl jsem se vyjádřit k navrhovanému zákazu cyklistů na silnici po dokončení cyklostezky. I když kvituji stavbu cyklostezky s povděkem a i když doufám, že se na ni přesune valná většina cyklistů ze silnice a ubyde tak kolizních situací, přesto se domnívám, že úplný zákaz vjezdu cyklistů není dobrý nápad. Mj. proto, že cyklostezka vede místy jen velmi těsně nad hladinou řeky a bude podle mě poměrně často zaplavována. Pak cyklistům nezbyde nic jiného, než jet po silnici a dovedu si barvitě představit reakce pobouřených řidičů aut s možnými dopady do bezpečnosti. I když nebude stezka zaplavena, dost možná na ní budou vzhledemk omezené šířce tvořit "zácpy" od in line bruslařů, jak je běžné na její pražské části. Myslím, že v této situaci bude bezpečnější, když někteří cyklisté "žiletkáči" pojedou svých 40 km/hod na silnici, než na cyklostezce.


grafika_pata.jpg