II. ETAPA REKONSTRUKCE POVRCHU MOSTU ZÁVODU MÍRU -- aktuální informacezbraslav.jpg

Odbor dopravy MHMP vydal Rozhodnutí o povolení částečné i úplné uzavírky komunikací v rámci rekonstrukce Mostu Závodu míru. Byly tak dodrženy podmínky požadované Městskou částí Praha - Zbraslav, o kterých jsme Vás informovali ve středu 30.3.2016

Práce budou probíhat následovně:
Ve dnech 2.4.2016 a 3.4.2016 (so+ne) bude  bude vyfrézován stávající povrch nájezdové komunikace v obou pruzích. Provoz při frézování bude řízen praporky, ne semafory a to bez uzavírky nájezdové rampy. V pondělí 4.4.2016 a celý pracovní týden do 8.4.2016 (původní termín) budou práce probíhat na druhé straně mostu (východní část) v rámci naplánovaných omezení. V sobotu a neděli 9.4.2016 a 10.4.2016 bude opět uzavřena nájezdová rampa a bude provedena pokládka asfaltu západní část mostu - řízeno již kyvadlově semafory. Tím bude kritické místo hotové, práce na východní části budou probíhat dle původního projektu. Čili v pracovní dny nebude vůbec uzavřena západní část mostu.
 Jediný problém nastane v případě nepřízně počasí - pro tento případ bylo dohoduto, že  by se posouvalo asfaltování západní části vždy na další víkend. O postupu a plánování asfaltování budou zástupci Skansky vždy cca ve čtvrtek informovat (dle počasí).

 

zdroj: webové stránky městské části Praha - Zbraslav

 

Webové stránky MČ Praha Zbraslav naleznete ZDE!


Komentáře

Přidat komentář
 • 5. 4. 2016 10:18
  Katka
  Projekt rekonstrukce

  Zajimalo by mne co dalsiho nas ceka na vychodni strane mostu. Je projekt nekde k nahlednuti?


 • 5. 4. 2016 10:58
  Petr Janeček
  Re: Projekt rekonstrukce

  Dobrý den,
  k této akci nemáme žádné informace ani materiály. Obraťte se, prosím, na MČ Praha Zbraslav nebo Odbor dopravy MHMP, který vydal Rozhodnutí o povolení částečné i úplné uzavírky.

  Přeji Vám hezký den.


 • 6. 4. 2016 8:54
  Katka
  Re: Projekt rekonstrukce

  Děkuji za odpověď.
  Nicméně v podobných věcech bych od zastupitelstva očekávala větší iniciativu. Věc se totiž velmi dotýká prakticky všech občanů Vraného a pokud bychom o rekonstrukci věděli předem mohli jsme reagovat.
  Pokud obec nemá potřebné informace je třeba domluvit informační kanály aby je dostávala.
  děkuji


 • 8. 4. 2016 13:04
  kri-TIK
  Re: Projekt rekonstrukce

  A má někdy snad pan Janeček nějaké informace ?? Jak by měl, dyž se pohybuje mezi Rajčúrem, úřadem a hospodami.. dyť on ani auto snad nemá, tak proč by ho to zajímalo?


 • 13. 4. 2016 20:09
  Roman
  NEJNOVĚJŠÍ INFORMACEe

  Dobrý den,

  stavbu rekonstrukce Mostu Závodu míru zajištoval vlastník mostu - Technická správa komunikací HMP. Dle našich informací byla rekonstrukce ukončena a v letošním roce nás již žádná další dopravní omezení nečekají. Pro více informací, i k současnému stavu a nutnosti úklidu kontaktujte, prosím, přímo TSK HMP, kontakt zde:
  Zach Milan Řásnovka 8 oddělení přípravy a realizace oprav 2400
  257 015 736
  5736 milan.zach@tsk-praha.cz

  Odpověděl mi pan Vacek ze Zbraslavi


 • 5. 4. 2016 18:07
  Bibi
  rekonstrukce

  Většina z nás pravděpodobně nečte webové stránky MČ Praha Zbraslav. OÚ Vrané n/Vlt. však žádnou informaci o uzavírce a rekonstrukci mostu předem nezveřejnil. Proto jsme dnes nečekaně a především zbytečně trávili cca 3/4 hodiny na výjezdu na most. Uveřejnění v daný den v 9:48 je pozdě, většina z nás odjíždí za prací dříve.


 • 6. 4. 2016 7:31
  Eva
  rekonstrukce

  Dobrý den,
  když už ta rekonstrukce musí být, nešlo by zařídit, aby byl interval zelené při výjezdu na Zbraslavský most od Vraného delší?? Aspoň v ranních hodinách, kdy celé Vrané odjíždí do Prahy do práce. Vždy projedou 2 max.3 auta a dělá se dlouhá kolona. Směry od Zbraslavi a od Prahy mají intrval delší.
  Děkuji


 • 8. 4. 2016 9:26
  Roman
  Minimálně do 18.4.2016

  Dobrý den,jelikož nic na webu neměli, volal jsem tam: paní na podatelně mi oznámila, že tento víkend bude pokládka asfaltu (když nebude pršet) jinak se to o víkend (o týden)odkládá. Následně dojde na druhou část. Takže uzavírka má být min. do 18.4. :-(


Přidat komentář

grafika_pata.jpg