Havárie vodovodního potrubíznacka_pozor.jpg

 

 

Z důvodu havárie na vodovodním potrubí nepoteče v části obce voda. Předpokládané obnovení dodávek vody je v pondělí 10. 8. 2015 kolem 12:00.


Komentáře

Přidat komentář
 • 9. 8. 2015 20:10
  kri-tik
  cisterny?

  Že by obec nebo 1SČV/Veolie přistavěli cisteny,když už platíme takový peníze??


 • 9. 8. 2015 20:20
  Hanka
  havárie

  Dobrý den, vzhledem k velkému horku by bylo fajn, kdybyste nechali přistavit cisterny s vodou. Pokud už přistavené jsou, dejte nám, prosím, vědět, ve kterých částech obce je najdeme. Děkuji. Hanka


 • 10. 8. 2015 5:08
  Karel Mündel
  Která část obce?

  Možná by bylo dobré popsat o kterou část obce se jedná. U elektrických odstávek se to dělá běžně. Nebo se spoléhá na to, že občan pozná sám, že mu nesplachuje toaleta?
  Vzhledem na současné teploty by informace o cisternách měla přijít bezprostředně s informací o havarijní uzávěře!!


 • 10. 8. 2015 7:00
  Pavlína Jarolímková
  Pavlína

  Bydlíme na Kodlíči, vodovod nemáme vůbec. Pokud nám dojde voda, bude přistavena cisterna ?


 • 10. 8. 2015 7:48
  Petr Janeček
  Havárie vodovodního potrubí

  Dobrý den,
  podařilo se přesněji lokalizovat havárii a byla uzavřena pouze část Skochovické ulice. Cisterna ve Skochovické ulici je od včerejší 19 hodiny. Ve zbytku obce by měla voda téct. Může být pouze nižší tlak vody ve vodovodu.

  Omlouváme se tímto za způsobené komplikace.

  Petr Janeček


 • 16. 8. 2015 13:11
  Ing. Jiří Rákosník
  Málo spodní vody

  Rád bych apeloval na odpověď k otázce paní Pavlíny Jarolímkové. Je sice hezké, že v ostatních částech obce je vodovod, ale jsou zde ještě poměrně rozsáhlé lokality (Na Kodlíči, Březovská, Větrná...), kde vodovod není. Jak bude obec řešit nedostatek vody v těchto lokalitách? Je velmi smutné, že ani není odpovězeno na základní otázku obyvatelům těchto míst.

  Děkuji za neuniverzální odpověď.


 • 20. 8. 2015 8:27
  Dana Ullwerová
  Re: Málo spodní vody

  Vážený pane inženýre,
  jistě chápete, že obec nemůže řešit nedostatek vody v jednotlivých soukromých studních. Obec by se samozřejmě snažila pomoci občanům, pokud by došlo k plošné havárii, např. znečištění, nedostatku vody v části obce. V současné době se staví vodojem, který by měl zajistit dostatek vody pro obec v budoucnu. PD na kanalizaci a vodovod Na Kodlíči se zpracovává, PD pro ulici Březovská je hotová. V případě vyhlášení vhodného dotačního titulu, je obec připravena žádost o dotaci podat.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg