HASIČSKÁ SOUTĚŽ " VRANÉ NAD VLTAVOU 2015"Dne 16. 5. 2015 pořádal náš sbor další ročník soutěže v požárním sportu, tentokráte na fotbalovém hřišti ve Vraném nad Vltavou. Hasičská soutěž byla pořádána na fotbalovém hřišti historicky poprvé, za což patří fotbalistům velký dík. V kategorii žen startovaly celkem tři týmy. Nejlepšího času se podařilo dosáhnout družstvu žen ze Zlatník, které dosáhly času 24,28. V kategorii mužů startovalo celkem deset týmů. Jako první se umístilo družstvo ze Zvole s časem 18,72. Náš tým se umístil na krásném šestém místě, kterého jsme dosáhli naším nejlepším časem v historii.

Všem kteří se podíleli na přípravách a samotné organizaci hasičské soutěže patří velké poděkování.

Martin Kostrba
náměstek starosty SDH Skochovice

Podrobnosti včetně fotogalerie naleznete ZDE!


Komentáře


 • 25. 5. 2015 7:05
  Lena Ondrackova
  Divaci

  Skoda ze prislo tak malo divaku z Vraneho... Prostredi, zazemi velmi prijemne a inspirujici.


 • 1. 6. 2015 22:15
  Krejčiřík
  Byt

  Dobrý den,chci se zeptat zda bude ještě nějaké pokračování,nebo jaká je možnost získání obecního bytu,Děkuji Krejčiřík


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg