• Farmářské bedýnky a mléčné výrobky z farmy rodiny NěmcovyCentrume kologické výchovy Zvoneček pokračuje v poskytování farmářských bedýnek a nově také mléčných výrobků z farmy rodiny Němcovy. Farmářské bedýnky obsahují čerstvou kvalitní zeleninu a ovoce od regionálních farmářů. Pokud máte zájem o farmářské bedýnky podívejte se na webové stránky www.cev-zvonecek.cz do EKOOBCHODU, kde najdete nabídků od našich dodavatelů farmářských bedýnek. Farmářské bedýnky se vydávají v CEV Zvoneček každé úterý od 16 do 18 hodin. Farmářskou bedýnku musíte mít předem objednanou (do středy předchozího týdne). V případě zájmu o další informace napište na e-mail: farmarskebedynky@cev-zvonecek.cz.

 

Mléčné výrobky z farmy rodiny Němcovy si opět můžete vyzvednout ve Zvonečku každé úterý ve stejném čase. I tyto mléčné výrobky je potřeba předem objednat. Zboží si můžete vybrat na těchto stránkách: http://www.farmanemcova.cz/ a poté nám napsat opět na email:  farmarskebedynky@cev-zvonecek.cz.

 

Proč se vyplatí koupit výrobky z farmy rodiny Němcovy?:

  • Mléko z farmy a mléčné produkty z farmy rodiny Němcovy obsahují potřebné živiny, vitamíny a další stopové prvky pro zdraví vývoj organismu dítěte, mladého i dospělého člověka, obvzvláště domácí jogurt.
  • Mléčné produkty z farmy rodiny Němcovy, které se dodávají na český trh, neobsahují konzervační látky, umělá barviva, sladidla, zvýrazňovače chuti ani zahušťovadla. Jedná se vždy o čistě přirodní produkty které mají svojí přirozenou chuť i vůni.
  • Mléko z farmy rodiny Němcovy je vždy v den dodávky čerstvé a pasterované pří šetrné pasteraci. Navštěvujem pravidelně farmářské trhy.
  • Farma rodiny Němcovy se řadí mezi nejlepší obdobné podniky ve zpracování mléčných produktů. Od roku 2007 zpracovává mléko ve vlastní minimlékárně. Některé produkty (jogurt, tvaroh) získaly ocenění Regionální produkt Vysočiny.
  • Mezi hlavní zásady farmy rodiny Němcovy patří šetrný přístup k životnímu prostředí. Šetrním přístupem při výrobě mléčných výrobků a vratními obaly přispíváme k tomu, aby i naše děti mohlí nadále žít v ekologicky čistém prostředí.

grafika_pata.jpg