Dopravní omezení v ulici U ElektrárnyZ důvodu dokončovacích prací při obnově povrchu komunikace U Elektrárny dojde ve středu 13. 12. 2017 k dopravnímu omezení na části ulice U Elektrárny. Jedná se o úsek od Kempu Matyáš po areál Klubu Lávka.

Omlouvám se Vám za komplikace.

U Elektrárny uzavírka.jpg


Komentáře

Přidat komentář
 • 7. 12. 2017 14:01
  kri-TIK
  a co chodníky Nádražní?

  Píšu to sem intenzivně poslední 2 roky. ani závislý ani nezávislý mi neodpověděli !! BUDE NĚKDY 300 m CHODNÍKU mezi Nádražím a přehradou? Když jde o chléb a hry - rozsvícení stromku, posvícení, to se všichni ukážou (starostka taky), jak jde o chodník - nikdo jí neviděl vod voleb...


 • 7. 12. 2017 14:35
  Jirka
  Re: a co chodníky Nádražní?

  Jako že si v pondělí starostka řekne, že ve středu se začne dělat chodník? Myslím, že to tak ty dva roky trvá (hned, jak jste to napsal poprvé), než dojde k realizaci.


 • 7. 12. 2017 15:15
  kri-TIK
  Re: a co chodníky Nádražní?

  Vy asi nejste místní? Ten chodník je třeba už 20 let!! za posledních 20 let ze zdvojnásobila doprava , přibylo chalupářů, satelity na poli..asi tam nebydlíte, tak o tom prd víte


 • 7. 12. 2017 15:41
  Jirka
  Re: a co chodníky Nádražní?

  To prd, co vím, je to, že jsem se tady před 63 lety narodil a 2 x denně chodím trasu nádraží-přehrada. Za těch 20 let nebyl jenom tento chodník, co bylo pro obec potřeba udělat.


 • 11. 12. 2017 14:34
  kri-TIK
  Re: a co chodníky Nádražní?

  Tak byste věděl, že dnes ráno tam byla ledovky, když sem šel pro noviny a skoro všichni školáci šli napravo, kde furt jezdí blázní 7O!


 • 7. 12. 2017 15:43
  Petr Janeček
  Re: a co chodníky Nádražní?

  Dobrý den,
  vzhledem k tomu, že Váš dotaz je stále stejný a píšete ho ke každému druhému příspěvku a vzhledem k tomu, že jsme Vám již několikrát odpovídali, tak Vám nikdo odpovídat již nebude. Situace se od poslední odpovědi nezměnila.

  Přeji Vám hezký den.


 • 11. 12. 2017 10:11
  Ullwerová
  Re: a co chodníky Nádražní?

  Vážený pane,
  na vybudování chodníku v ulici Nádražní byla v tomto roce zpracovaná projektová dokumentace, je vyřízeno územní rozhodnutí a čeká se na vydání stavebního povolení. Bylo nutné odkoupit pozemky od soukromých majitelů včetně pozemků u železniční vlečky, která je v majetku italských vlastníků. S italským majitelem pozemků probíhají jednání, pozemky se zatím odkoupit nepodařilo. V tomto volebním období se rekonstruovaly silnice Pod Sokolovnou, U Školy, K Zastávce, chodníky v ulici Březovská, kompletně se opravovala ulice Vltavská, část komunikace K Dubné, Okružní, byly vybudovány mlatové chodníky u nádraží a u školy. Pokud máte zájem, ráda se s Vámi sejdu a podrobné informace o stavu probíhajícího řízení na vybudování chodníků v ulici Nádražní Vám sdělím. Přeji Vám hezký den.
  Ullwerová


 • 11. 12. 2017 14:32
  kri-TIK
  Re: a co chodníky Nádražní?

  Hura, konečně mi po 2 letech někdo odpověděl ! takže za to může italská mafie co má papírny, večku apod. ? Vlečka a okolí by bylo asi tak 5m z toho chodníku nebo se mejlim? Takže těch 295m se postavit dá?


 • 12. 12. 2017 11:28
  Mika
  Re: a co chodníky Nádražní?

  Ale tam je dalších šest vlastníků a ochranné pásmo, získání stavebního povolení a dotací je obtížné.


 • 12. 12. 2017 22:14
  kri-TIK
  Re: a co chodníky Nádražní?

  A to chcete dělat ten chodník od nádraží na levé straně nebo na pravé?


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg