Den dětí s Posázavským pacifikem v Braníkuparni_vlak.jpg

V sobotu 3. 6. 2017 se bude na branickém nádraží konat tradiční Den dětí s posázavským pacifikem. Kromě bohatého programu na nádraží v Praze Braníku, bude z tohoto nádraží vypraveno několik mimořádných vlaků. Směrem do Krče vyjede 5 x historická motorová souprava, která bude zajíždět na vlečku Metra na Kačerově, kde je pro cestující připravena exkurze do zázemí Metra. Směrem do Modřan pak bude 11 x vyjíždět vlak s parní lokomotivou pro kterého bude 8 x obratovou stanicí železniční zastávka v Praze Modřanech a 3 x dojede až do stanice Vrané nad Vltavou. Orientační jízdní řád naleznete ke stažení ZDE! (.pdf) .
Na branickém nádraží bude zdarma po stanici jezdit motoráček Hurvínek, vystavené tu budou současné lokomotivy ČD ( zájemci se mohou podívat přímo do kabiny strojvedoucího) a s bohatým programem tu budou vystupovat děti a členové kroužků z DDM Prahy 5. Zájemci se mohou povozit na historické drezínce a prohlédnout si dvě modelové kolejiště nebo techniku hasičů SŽDC.

2016-06-04 11.55.45 (Small).jpg

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg