Další nabídka drogistického zbožíVýstřižek.JPG

K nahlédnutí ZDE(.pdf)


Komentáře

Přidat komentář
 • 6. 4. 2020 15:06
  Martina Marholdová
  Reklama ???

  Poněkud mě překvapuje, jakým službám dělá naše obec na svých stránkách reklamu... Pokud si dobře vzpomínám, tak minulý měsíc podobné praktiky, jako je účelová prezentace likvidace bakterií a virů či posílení imunity v době zesílené citlivosti populace na toto téma šetřila i ČOI. Prezentujete na obecních stránkách produkty všech zde sídlících firem? A mimochodem, drogerii nabízí dnes spousta e-shopů a za mnohem lidštější ceny.


 • 6. 4. 2020 15:21
  David Mareček
  Re: Reklama ???

  Naprosto souhlasím s paní Marholdovou. Proc komerční reklama na stránkách obce??? Jak to souvisí se současnou situací?
  Děkuji
  David Mareček


 • 6. 4. 2020 15:34
  Roman Kopáček
  Re: Reklama ???

  Vážený pane Marečku, moje nabídka souvisí s dodáním produktů až do domu a je zde možná i výrazná finančí úspora. Divím se, že jste se neozval, když jsou zde několikrát do roka propagovány jiné podnikatelské (soukromě a komerční) subjekty např. pension Kaskáda, restaurace U sokola, soukromé MŠ, soukromí fotografové, soukr. Květinářství (již zřejmě zaniklé),aj. soukromé akce. Není to jen tím, že máte výhrady k určitému úzkému druhu podnikání? Je přeci na Obci, co si sem dá. Ale souhlasím s Vámi, ať jsou zde služby všech firem, které mají sídlo v Obci, neboť sekce https://www.vranenadvltavou.cz/firmy je značně nepřehledná a půlka firem již tam zmíněných již několik let neexistuje...


 • 6. 4. 2020 17:45
  Martina Marholdová
  Re: Reklama ???

  Dobrý den, mě hlavně tato aktivita velmi připomněla film U mě dobrý. Netušila jsem, že "Kapitáni trhu" mohou své pěšáky shánět i na obecních stránkách. Prostě mi to nepřijde v pořádku.


 • 6. 4. 2020 18:37
  Roman Kopáček
  Re: Reklama ???

  Vážená paní Marholdová, znovu opakuji, doporučuji si zjistit FAKTA! Mohu se zeptat, jaký je obrat Vaší společnosti nebo v jakém oboru podnikáte? Zatím se tu prezentujete pouze nenávistným "čecháčkovství", namísto věcnými argumenty. Pro Vaši představu se podívejte na pozici č. 44
  https://www.forbes.com/largest-private-companies/list/
  s pozdravem Ing. Kopáček


 • 6. 4. 2020 15:25
  Roman Kopáček
  Re: Reklama ???

  Vážení paní Marholdová, dovolte mi reagovat na Vaši rozporuplnou reakci. Jakožto majitel frenšízové licence a vystudovaný inženýr (mj. se zkouškou z chemie a mikrobiologie) bych neprezentoval nikdy nepravdu, neboť bych se dopouštěl přinejlepším klamání spotřebitele a ztráty pověsti. Nikdy bych nespojil své jméno s něčím pochybným. Naše společnost je v ČR 25 let bez jediného skandálu a celosvětově působí 60 let ve více než 100 zemích světa. Nikdy (oproti i známým řetězcům) neměla ŽÁDNÝ skandál , ani nedostala pokutu ze strany ČOI. Pro tyto řetězce tvořím i bezpečnostní listy. U jejich přípravků, které jsou prodávány pod jejich korporátními názvy nemáte jistotu, zda-li byly vyrobeny za co nejnižší cenu v Polsku nebo Maďarsku. Možná jste si všimla, je zde stále 30 let po revoluci dvojí kvalita ve srovnání s Německem či Rakouskem. U Amway toto nehrozí, máte 90 dní na odstoupení od kupní SML. Nabídne Vám to někdo z Vámi zmiňovaných e-shopů ? Pakliže chcete, mohu Vám na Váš email poslat fakta, nikoli dohady. Žádný její výrobek není antivirotický !! Tedy na rozdíl od dezinfekcí s obsahem 70% alkoholu. To, že přírodní vitamíny přispívají k posílení imunity je fakt a jsou na to klinické studie, které rovněž mohu zaslat, pakliže hovoříte anglicky nebo latinsky. Cenové srovnání s konkurenčními produkty také rád zašlu. Cena zde odpovídá koncentraci a kvalitě. Mimochodem gastroservis Fany narozdíl ode mě nesídlí ve vraneém (jako má firma), ale ve Vestci, stačí se podívat na ARES. Veškeré mé kontaktní údaje sou k Vám dispozici


 • 6. 4. 2020 15:35
  Petr Janeček
  Re: Reklama ???

  Dobrý den,
  tato reklama v aktualitách opravdu nemá co dělat! Takových reklam nám každému chodí v dnešní době do mailu desítky. Proč zrovna tato byla zveřejněna? Jedná se o komerční sdělení, .....komerční nabídku. Navrhoval bych tuto reklamu odstranit. Přeji Vám hezký den.


 • 6. 4. 2020 15:50
  Roman Kopáček
  Re: Reklama ???

  ahoj Petře, a jak by jsi reagoval na tuto aktualitu: https://www.vranenadvltavou.cz/aktuality/potraviny-do-rodiny-nabidka-rozvozu-potravin-a-drogerie-spolecnosti-fany-gastroservis
  Stejným způsobem? Myslím, že David Balling, jemuž patří dík převzal webové stránky v neaktualizovaném a zbídačeném stavu, kdy zásadní informace o firmách chyběly úplně nebo již nebyly aktuální, a to nemluvím o kontaktních údajích obce! Chápu, že když jsi byl místostarosta, tak zde byl 5x měsíčně zmíněn Zvoneček a jiné tobě blízké komerční aktivity (soukromí fotografové), pochop, nikdy se nezavděčím všem - Tvá slova. P.S. Obci jsem taktéž dal malý dar, ale o publicitu, jako vietnamští obchodníci nestojím.


 • 6. 4. 2020 21:44
  Petr Janeček
  Re: Reklama ???

  ....ano, stejným způsobem. :-D


 • 7. 4. 2020 8:46
  Roman Kopáček
  Re: Reklama ???

  Pak by ses měl zamyslet nad svým minulým působením na Obci, kdy bych Ti rád připomněl pouze některé (z desítek) Tebou uveřejněných KOMERČNÍCH sdělení, ale to asi Ty nechceš měřit všem stejným metrem, že? např.
  Firma Megafyt (propaguje Janeček)
  https://www.vranenadvltavou.cz/aktuality/podnikova-prodejna-spolecnosti-megafyt-pharma-s-r-o-prodlouzila-oteviraci-dobu-257560
  Farmářské trhy – propaguje Zvoneček / Janeček
  https://www.vranenadvltavou.cz/aktuality/farmarsky-trh-jiz-tuto-sobotu-258703
  Soukromé podnikání – potisk triček/propaguje Janeček
  https://www.vranenadvltavou.cz/aktuality/vytvarna-dilna-potisk-tricek
  Soukromá skupina / propagace Kaskády – několikrát Janeček
  https://www.vranenadvltavou.cz/aktuality/ziva-hudba-v-kaskade-293897
  Pochybný workshop – propagace Janeček
  https://www.vranenadvltavou.cz/aktuality/workshop-plny-energie-106967


 • 7. 4. 2020 8:17
  Ullwerová
  Reklama

  Dobrý den,
  za současné mimořádné situace jsme v aktualitách obce zveřejnili komerční nabídky firem dovážejících hotová jídla, ale i drogerii. Všechny nabídky byly komerční včetně té poslední. Za standardní situace žádnou soukromou inzerci na našich stránkách v aktualitách nezveřejňujeme a ani v budoucnu zveřejňovat nebudeme.
  Dana Ullwerová,


 • 7. 4. 2020 8:41
  Roman Kopáček
  Re: Reklama

  Děkuji Vám, paní Starostko a omlouvám se, že jste musela čelit i kvůli mě a jiným firmám takové nepříjemné situaci, i když by si jeden pomyslel, že v 21. století je internetové podnikání s donáškou/dovozem zboží do domácností již normální a lidé typu Petra Janečka se mu nebudou již více divit :-)


 • 16. 4. 2020 14:05
  Milan dvorak
  Reklama

  Dobrý den, nechápu jak v této době tady dokážete veřejně okrádat lidi. Najděte jsi všichni na internetu jak tato firma vymývá lidem mozky na různých akcích. Ještě že tyto akce jsou již zakázané. Doufám že většina lidí z Vraného má rozum a nenechá se okrást.
  A pokud jsme u pana Kopáčka tak spousta lidí ví co je zač. Jen by mě zajímalo kde tento člověk mohl získat před jméno Ing....možná někde v Plzni? Lidi nedovolte aby vás někdo okrádal.


 • 20. 4. 2020 13:03
  Roman Kopáček
  Re: Reklama

  Vážený pane Dvořáku, zvažuji, že na Vás podám trestní oznámení pro pomluvu ! Co jste zač Vy? Já mám 2 VŠ - z různých oborů krajinného inženýrství (mohu doložit diplomem) a Vy? Pro info: https://www.osobniprodej.cz/ Myslíte si, že by naše firma měla obrat 9 mld USD s existencí přes 60 let a 1200 patentů? Pakliže umíte číst, vyhledejte si na zmíněných stránkách členství v obchodních komorách a pod.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg