Cyklostezka bude brzy hotová!Práce na cyklostezce finišují.  V příštím týdnu začnou pokládat asfalt a stavba začne dodělávat terénní úpravy. V místě u přívozu bude podél řeky namontováno zábradlí. V druhé polovině směrem na Jarov zábradlí nebude, tam bude cyklistu od řeky oddělovat gabionová stěna. U přívozu budou osazeny dopravní značky, které cyklistu zastaví dopravní značkou „stop“ a řidič jedoucí po silnici bude mít přednost, protože pojede po hlavní komunikaci. Stavbu začneme přebírat v pondělí  29. 9. 2014, termín kolaudace je předběžně naplánován na čtvrtek 2. 10. 2014. Snad vše dobře dopadne a vše proběhne podle plánu. Plánujeme slavnostní otevření, o kterém vás budeme s předstihem informovat.

Martina Filipová


Komentáře

Přidat komentář
 • 11. 9. 2014 10:46
  Michal Hlaváček
  Dobrá zpráva

  Dobrý den, tak to je dobrá zpráva, blahopřeji k úspěšnému dokončení a už se těším, jak na kole budu moci dojet po cyklostezce z Vraného až k Mánesu, aniž bych potkal auto. Škoda jen, že na Jarově kus cyklostezky chybí. S naší částí cyklostezky nemá nic společného a naštěstí ho lze přejet po polní cestě (tedy dnes nešlo, protože tam řezali větve). Nemáte informaci, zda a kdy by mohl být dokončen?


 • 11. 9. 2014 10:55
  Jan Šikýř
  paráda

  Už se těším, jezdím skoro denně.Ten kousek na Jarově by stačil jen nějak zarovnat aby nebyl tolik hrbolatej ale jinak je to vpohodě.


 • 11. 9. 2014 16:21
  Roman
  Re: paráda

  Souhlas, možná by šlo se domluvit se zhotovitelem, že by tam prozatím nasypal ultrajemý štěrk, který stejně příští rok může využít pod asfalt...


 • 12. 9. 2014 9:29
  Monika
  Re: paráda

  Dokud je majitelem někdo jiný, žádné stavební práce se přeci (na cizím) pozemku provádět nemohou. Kromě toho, jak jsem si všimla, podklad se nejdřív probagruje a zarovná a teprve potom něco sype. A to už by byl opravdu velký zásah do cizího.
  Za této situace to můžeme jenom načerno projíždět. Snad nikoho nenapadne tam postavit zábrany ve smyslu: Soukromý pozemek, vstup zakázán.
  Také věřim, že se to brzy v prospěch cyklostezky vyřeší.


 • 11. 9. 2014 16:23
  Roman
  Slavnostní otevření

  SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ: a třeba by mohlo být v sobotu nebo v neděli a pozvat Vranské (i samo Skochovické:-) cyklisty,abychom se poznali, kdo tu jezdí:-) Díky za super akci/stavbu !


 • 11. 9. 2014 19:13
  Jiroch
  Otevření cyklostezky

  Dobrý den,

  uvedená cyklostezka je natolik významná, že by měla být na její otevření pozvána Česká televize a připravit z ní reportáž pro Události z regionů. Jinak díky za její vybudování.


 • 15. 9. 2014 12:48
  kri-TIK
  a co chodníky ?

  Super, zas dou peníze jen pro úzkou skupinu obyvatel (kamarádi zastupitelstva??,cyklisti). A co my starší občané, co chodí každej den na vlak? Nemáme ani pořádnej chodník v Nádražní a U elektrárny. O tankodromu místo silnice nemluvě! Auta se vyhejbaj a málem tě smetou,protože chodník neni. Ať dáte dohromady obec a pak stavíte blbosti za miliony.


 • 16. 9. 2014 8:34
  A
  Re: a co chodníky ?

  denně potkávám starší občany na kolech nebo bruslích.když se přidáte bude ta úzká skupina o trošku širší.


grafika_pata.jpg