Část výstražného systému ochrany před povodněmi v testovacím provozuOd dnešního dne tj. od středy 28. 6. 2017 je v testovacím provozu část výstražného systému ochrany před povodněmi - veřejný rozhlas. V rámci této části projektu budou ještě instalovány 3 sloupy s veřejným rozhlasem v méně přístupných lokalitách.

Žádáme občany o zpětnou vazbu, o informaci v případě, že hlašení obecního rozhlasu slyší špatně nebo naopat je hlášení velmi silné/hlasité (případně jiné připomínky k obecnímu rozhlasu). V případě problémů, připomínek a dotazů se obraťte na místostarostu obce na telefonním čísle 257 713 997 nebo 720 513 119 nebo na e-mail: mistostarosta@vranenadvltavou.cz.

Testovací období bude ukonceno 21. 7. 2017.CZ_RZ_B_C.jpg

Obec Vrané nad Vltavou získala od Ministerstva životního prostředí ČR dotaci z Operačního programu životní prostředí na vybudování varovného a výstražného systému ochrany před povodněmi.

Součástí realizace projektu je zpracování nového digitálního povodňového plánu, bezdrátový rozhlas po celé obci a realizace vodoměrné a srážkové stanice.

Poskytnutá dotace je ve výši 2 890 203,61 Kč. Celkové náklady na realizaci projektu jsou 4 128 862,30 Kč. 

  amplion.png


Komentáře


 • 28. 6. 2017 18:21
  Monika V.
  Nádražní x V zídkách

  Hlášení je na křížení těchto ulic ve směru na náměstíčko dosti hlasité oproti předchozímu, nicméně je nyní alespoň slyšet a vzhledem k ruchu z projíždějících aut hodnotim jako přiměřené.


 • 28. 6. 2017 23:23
  Rasheed K.
  Březovská

  Dobry den, bydlim v polovine ulice Brezovska (zhruba okoli mš) a rozhlas zde skoro vubec neslysim ani kdyz jsem venku pred domem. A pokud je prece jen slyset ze jakesi hlaseni probiha, rozhodne mu neni rozumet. Dekuji.


 • 29. 6. 2017 16:09
  Milan Kollinger
  Březovská

  Dnes skoro šlo využít rozhlas v ostrém provozu - nicméně pro záplavu a ne povodeň. Řeka, která se valila ráno Březovskou si zasluhovala téct do dešťové kanalizace. I borci ze Zeprisu se podivovali. Škoda, že se pokládka potrubí pro dešťovku nespojila s pokládkou odpadní kanalizace. To nebylo možné?


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg