Část místní komunikace U Eletrárny bude zítra uzavřenaZítra tj. ve čtvrtek 18. 5. 2017 bude od 8:00 do 14:00 uzavřena část ulice U Elektrárny z důvodu realizace elektrické přípojky ke stavbě nového bytového domu.

U Elektrárny - elektrická přípojka.png


Komentáře


 • 17. 5. 2017 21:09
  Jan
  Nováček

  To už si děláte opravdu legraci.... nejen díky zcela diletantskému plánování vodovodu zavřete půlku Skochovic, ale navíc pokračujete v krasojízdě bouráním další silnice... Už si konečně zatřepte makovicema a spíše opravujte než inovujte, protože po Vás skutečně potopa...


 • 18. 5. 2017 11:13
  Petr Janeček
  Re: Nováček

  Vážený pane Nováčku,
  ve věci realizace vodovodu ve Skochovicích naleznete informace na webových stránkách obce.

  Ve věci uzavírky místní komunikace U Elektrárny Vám sděluji, že jde o realizaci elektrické přípojky k nově budované nemovitosti, kterou nevlastní a ani nerealizuje Obec Vrané nad Vltavou. Po realizaci této elektrické přípojky dojde k uvedení komunikace do původního stavu.

  Přeji Vám hezký den.


 • 18. 5. 2017 11:34
  Kamil
  Re: Nováček

  To se mýlej, Nováček. Potopa už byla a třepání makovicema na ní stejně nepomáhá.


 • 22. 5. 2017 11:31
  kri-TIK
  tankodrom Nádražní

  větší problém je s chodníkem v Nádražní! vůbec to skvěle vymysleli, nedalo se tam chodit normálně a teď s tou objížďkou, div vás auto nesrazí !!!! asi je to panu místostarostovi jedno, od bydlí skoro u vlaku a k přehradě nechodí, tak proč by se staral..


Přidat komentář

grafika_pata.jpg