Autobusová linka č. 445 bude v provozu i o prázdnináchZastupitelstvo naší obce a zastupitelstvo obce Březová-Oleško schválilo rozšíření fungování autobusové linky č. 445 a to i na měsíce červenec a srpen. Autobusová linky č. 445 je hojně využívána a splnila tím svůj účel založení. Autobusová linka mimo jiné spojila část naší obce ("Nová Březová"), která nebyla dopravně obsloužena, s vlakovým spojením, se zdravotním střediskem a se základní školou. V letošním roce bude tedy zajištěn celoroční provoz této autobusové linky. 

Podrobnosti nejen o autobusové lince č. 445 naleznete ZDE!

autobus 445.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
grafika_pata.jpg