• 2. SETKÁNÍ NEBOLI " EXPERIMENT " U MĚ V ORDINACIDatum konání:
25.9.2012

VÁŽENÍ A MILÍ KAMARÁDI, ZNÁMÍ A DRAZÍ PACIENTI.

DOVOLUJI SI VÁS POZVAT NA 2. SETKÁNÍ NEBOLI "  EXPERIMENT " U MĚ V ORDINACI, velmi nadneseně řečeno tzv. měření Vašeho " zdraví " neboli Vašeho vztahu k Vašemu zdraví....neboli Vaší životosprávy....

1. setkání již proběhlo na jaře 2012 a bylo z mého pohledu přínosné.
Setkala jsem se asi s 30 ti rodinama a závěry měření byli velmi zajímavé.

Obecně jsme s kolegyní internistkou usoudily, že obyvatelé našich končin se stravují velmi dobře, asi mají, nebo si připouštějí méně stresu a hektičnosti do života, přiměřeně se pohybují, čemuž nasvědčovali povětšinou velmi příznivé výsledky měření.
Pokud aktuálně atakuji již rodiny, které se již vyjadřovali, že nemají zájem využít tuto možnost, tak se jim omlouvám. Také se omlouvám všem, kteřím vysvětlování akce opakuji....
ale opakování je matka moudrosti......takže se můžeme setkat přátelsky a navodit povídání o zdravém způsobu života, životosprávě, stresu a pohybu...

K tomuto tématu mě navedla kolegyně, interní lékařka MUDr. Janka Tóthová, která vlastní ordinaci pro dospělé a má chuť a sílu se věnovat zodpovědně prevenci.
Aktuálně má opět zapůjčený přístroj Pharmanex Biofotonický Skener, který je schopen změřit celkovou antioxidační aktivitu karotenoidů ve vašem těle, zní to veleodborně, ale měření je jednoduché, přiložením 2 prstů s výsledkem do minuty.
K čemu by Vám to mohlo být dobré ?
Zjistíte tzv " Vaše antioxidační zdraví "....  což se při setkání pokusíme vysvětlit....
Já jsem změřila celou moji rodinu a zjistila, že výsledky celkem kopírují naši jednotlivou hladinu stresu, naše stravovací návyky, sportovní zátěž a pod...a dle toho se snažíme nyní uzpůsobit naše dny....a uvidíme při kontrole jestli to k nečemu bylo !!!

Pokud máte chuť se s námi sejít, jste zváni v ÚTERÝ 25.9. 2012 od 16,30 do 18,30 hod.  DO ORDINACE VE VRANÉM NAD VLTAVOU.

Máme zkušenost z minula, a tak povídání a vysvětlování bude dle aktuálních potřeb jednotlivých rodin a souběžně proběhne i měření a hodnocení výsledku. Chceme zabránit dlouhému čekání na vyšetření.
Doražte v uvedeném čase dle Vašich možností. Není nutné akci potvrzovat, ale samozřejmě můžu mailem či osobně individuálně objasnit smysluplnost vyšetření.

UVÍTÁM I DĚTI A HLAVNĚ JEJICH VÝSLEDKY MĚ BUDOU ZAJÍMAT.
CENA VYŠETŘENÍ JE 200 Kč + požádáme o " regulační poplatek " 30 Kč za dospělou osobu.

Dle chuti dejte vědět, jestli Vás tato moje aktivita zaujala, či naštvala, či otravuji...

S krásným dnem Vám a s opakovaným pozváním Ingrid ŠilhánkováMUDr. Janka Tóthová, ordinace Fenix, internistka Pharmanex Biofotonický Skener, přístroj k měření  naleznete ZDE!

Svět bedýnek, tj. farmářské bedýnky, které konkrétně aktuálně mě navyšují " karotenoidy " v těle a tím snad i vylepšují čísilko na přístroji naleznete ZDE!


grafika_pata.jpg