Popis úřadu

OBECNÍ ÚŘAD

Mgr. Dana Ullwerová
starostka

257 713 772
724 181 106

starosta@vranenadvltavou.cz

Petr Janeček
místostarosta

257 713 997
720 513 119

mistostarosta@vranenadvltavou.cz

Dagmar Vojtěchová
podatelna, účetní

257 760 351 ou@vranenadvltavou.cz

Jana Janauerová
pokladna - poplatky

257 713 770 pokladna@vranenadvltavou.cz

Věra Urbanová
matrika

257 760 352

matrika@vranenadvltavou.cz

Úřední hodiny
pondělí:     8:00 - 12:00, 13:00 - 18:00 
středa:       8:00 - 12:00, 13:00 - 18:00

ZASTUPITELSTVO

Dana Ullwerová - Nezávislí 2014 - rada obce, starostka obce  starosta@vranenadvltavou.cz
Petr Janeček - Nezávislí 2014 - rada obce, místostarosta obce mistostarosta@vranenadvltavou.cz
Jiří Krafta - Nezávislí 2014 - rada obce jiri.krafta@vranenadvltavou.cz
Pavel Zděnek - Nezávislí 2014 - rada obce pavel.zdenek@vranenadvltavou.cz
Stanislav Drábek - Nezávislí 2014 - rada obce stanislav.drabek@vranenadvltavou.cz

Ivana Rážová - Nezávislí 2014

ivana.razova@vranenadvltavou.cz
Jan Kořínek - Nezávislí 2014

jan.korinek@vranenadvltavou.cz
Aleš Kolář - Nezávislí 2014

 ales.kolar@vranenadvltavou.cz
Petra Sýkorová - Nezávislí 2014

petra.sykorova@vranenadvltavou.cz
Viktor Janauer - Nezávislí 2014

viktor.janauer@vranenadvltavou.cz
Michal Kubelík - SNK - Závislí na občanech michal.kubelik@vranenadvltavou.cz
Kateřina Vrtišková - SNK - Závislí na občanech katerina.vrtiskova@vranenadvltavou.cz
Medard Konopík - SNK - Závislí na občanech medard.konopik@vranenadvltavou.cz
Pavel Filip - SNK - Závislí na občanech pavel.filip@vranenadvltavou.cz
Martin Koubek - SNK - Závislí na občanech martin.koubek@vranenadvltavou.cz

KOMISE A VÝBORY OBCE VRANÉ NAD VLTAVOU

KONTROLNÍ VÝBOR - výbor zasedá dle potřeby

Kolář Aleš předseda
Koubek Martin člen
Sýkorová Petra člen
Zdeněk Pavel člen
Jahodová Hana člen

 

FINANČNÍ VÝBOR - výbor zasedá dle potřeby

Kořínek Jan předseda
Rážová Ivana člen
Krištůfková Zdeňka člen
Filipová Martina člen
Chvátalová Bohuslava člen

 

KOMISE ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ - komise zasedá dle potřeby

Kubelík Michal předseda
Novotný Lukáš člen
Janeček Petr člen
Vurm Radek člen
Medková Lucie člen

 

KOMISE SOCIÁLNÍ A PRO OBČANSKÉ ZÁLEŽITOSTI - komise zasedá dle potřeby

Havlíčková Eva předseda
Dřímalová Věra člen
Krištůfková Zdeňka člen
Kosinová Zdeňka člen

 

KOMISE KULTURY - komise zasedá dle potřeby

Novotný Lukáš předseda
Janauer Viktor člen
Vošahlík Eduard člen
Kilián Martin člen
Tomková Blanka člen
Mátlová Blanka člen
Filipová Martina člen
Konopík Medard člen
David Blažek člen
Kořínek Jan člen

 

KOMISE ROZVOJE OBCE A PLÁNOVÁNÍ - komise zasedá dle potřeby

 

Zděnek Pavel předseda
Janauer Viktor člen
Kolář Aleš člen
Vrtišková Kateřina člen
Koubek Martin člen
Koula Lukáš člen
Drábek Stanislav člen

 

 

 

KOMISE PRO PROJEDNÁVÁNÍ PŘESTUPKŮ - komise zasedají každé druhé úterý v měsíci

Justianová Jana předseda (KPPP)
Ryšánek Ladislav člen
Janeček Petr člen

 

POVODŇOVÁ KOMISE - komise zasedá dle potřeby

Ullwerová Dana předseda (RO)
Janeček Petr člen (RO)
Krafta Jiří člen (RO)
Drábek Stanislav člen (RO)
Zděnek Pavel člen(RO)
Selichar Zdeňek člen
Janauer Viktor člen
Ryšánek Ladislav člen
Blažek David člen (SDH)
Pužman Václav člen (SDH)
Novotný Lukáš člen (SDH)
Trojanová Jaroslava člen
Vavřinová Dagmar člen
Filipová Martina člen
Filip Pavel člen
grafika_pata.jpg