Aktuality


Na webových stránkách je vytvořen modul aktualit. Věříme, že přinese všem občanům lepší přehlednost a informovanost o dění v obci.

Archiv aktualit

Novější 1 3 66 131 196

OHROBECKÝ DIVADELNÍ FESTIVAL

ohrobecky_divadelni_festival_2017.jpgInformační zpravodaj PID

ropid-prazska-integrovana-doprava-ropid[3].jpg

 

Informační zpravodaj PID č. 16/2017

naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)Třetí setkání přátel sukulentů ve Skochovicích

Vážení čtenáři,sukulent.jpg
v sobotu 19. srpna 2017 pořádají středočeští sukulentáři ve spolupráci s hasiči ve Skochovicích další ročník oblíbené sympoziální akce.

Od 7:00 bude sál otevřen prodejcům, od 8,00 široké veřejnosti.

Po 9. hodině začne hodnotný program plný přednášek, odborných i neodborných rozprav, hodnocení, překvapení, občerstvení a na závěr nebude chybět tombola.

Účast přislíbili:
Vlastík Rybka – Cykasy
Sláva Vlk – Etiopská esence
Roman Štarha – Somálsko
John Doe – Namibie 2017
Jirka Hadamovský – Cestou necestou
Emerson – barevná nástěnka

Automobilem vše najdete na adrese Vltavská 324, Skochovice/Vrané nad Vltavou. Vlak je vypraven z Prahy hl. n. v 7:25 (směr Dobříš), pro opozdilce v 8:25 (směr Čerčany). Z nádraží vás doprovodí oblíbená hosteska.

Celodenním programem provede neoblíbený moderátor.

Srdečně vás zvou
Tomáš Malíř a Ota MelicharOrdinace praktické lékařky MUDr. Švestkové uzavřena

 

V pátek 18. 8. 2017 je ordinace praktické lékařky MUDr. Ladislavy Švestkové uzavřena z důvodu dovolené.Nabídka zaměstnání v obci Zvole

inzerát1.jpgDopravní omezení v ulicích Dravkov a Krátká

V předpokládaném termínu od 16. 8. 2017 do přibližně 15. 9. 2017 bude realizován vodovod v části ulice Dravkov a v části ulice Krátká ve Skochovicích. Z důvodu této výstavby dojde ve výše uvedeném termínu k omezení dopravy v těchto ulicích.

uzavírka Dravkov, Krátká.jpgČást ulice Březovská bude otevřena!

logo_vranéCMYK[1].JPG

Od pondělí 14. 8. 2017 bude otevřena (zprůjezdněna) část ulice Březovská a to od křižovatky s ulicí Ke Zvoli (včetně celého železničního přejezdu) po křižovatku s ulicí Pod Sokolovnou a dále pak od křižovatky s ulicí Oblouková až po poslední rodinný dům po levé straně ve směru na Březovou-Oleško (č. p. 333). Dále bude opětovně zjednosměrněna ulice U Pošty a budou zrušeny jednosměrné provozy v části ulice Skochovická a v ulici V Ouvozcích.

 

Uzavřená část ulice Březovská (od křižovatky ulic Březovská x Pod Sokolovnou po křižovatku Březovská x Oblouková) viz situační zákres bude otevřena od 1. 9. 2017.

mapa uzavírka - srpen 2017.jpg

 Upozornění pro občany - nepoteče voda

Datum konání: 4. 8. 2017

Upozornění pro občany – nepoteče voda

Z důvodu havárie na vodovodním potrubí nepoteče dnes dopoledne v celé obci  2-3 hodiny voda.

Děkujeme za pochopení.

logo_vranéCMYK.JPG

 Informační zpravodaj PID

ropid-prazska-integrovana-doprava-ropid[10].jpg

Informační zpravodaj PID č. 15/2017 naleznete ke stažen ZDE! (.pdf)Nábor nováčků Taekwon-Do ITF

taekvondo1.jpgtaekvondo2.jpg

Taekwon-do je moderní korejské bojové umění, které si dává za cíl všestranný rozvoj jeho studentů po fyzické, psychické i morální stránce. Hlavní morální zásady, kterými by se měl řídit každý taekwondista jsou zdvořilost, čestnost, vytrvalost, sebeovládání a nezkrotný duch. V České republice se Taekwon-do cvičí od roku 1987 a je organizováno Českým svazem Taekwon-do ITF, jehož členem je i naše škola Ge-Baek Hosin Sool. Jako technický dohled zde působí mezinárodně uznávaný korejský velmistr HWANG HO-YONG, IX. dan.
Mimo sportovní stránku je kladen nemalý důraz na výuku umění sebeobrany. Naše činnost je zaměřena především na mládež školního věku, ale členskou základnu tvoří i děti předškolního věku, senioři a dokonce i celé rodiny.
Tréninky probíhají vždy pod dohledem kvalifikovaných učitelů. Standardem naší školy je vysoká kvalita, velké množství tréninků a bezkonkurenční školné. Pravidelně pořádáme zkoušky na technické stupně, výukové semináře, soustředění, závody a nabízíme také individuální výuku.
Pro více informací navštivte naše webové stránky: www.tkd.cz 

Aneta Poklopová
Ge-Baek Hosin Sool

TOTO 2.jpgNovější 1 3 66 131 196

grafika_pata.jpg